„Love Fearlessly” – nowa kampania i kolekcja Converse

Najnowsza kampania Converse „Love Fearlessly” namawia do pokochania samego siebie. Jeśli się tego nauczysz, możesz podbić świat!

W nowej kampanii „Love Fearlessly” Converse zachęca do wyrażania uczuć i okazywania miłości komuś szczególnemu…

… Czyli sobie! „Nie staraj się żyć dla innych, żyj dla siebie.” – mówi Catherine Victoriano, ilustratorka i członkini społeczności Converse_X_ . Te i inne hasła stworzone przez młodych ludzi z całego świata rozpoczynają nowy projekt od Converse.

Najnowsza kampania Converse „Love Fearlessly” namawia do pokochania samego siebie. Tej wiosny marka zachęca do celebrowania tego, co kochasz w sobie najbardziej i przesyłania pozytywnego przekazu dalej w świat.

Kolekcja Love Fearlessly

W tym roku Converse udowadnia, że aby móc w pełni korzystać z życia, należy najpierw pokochać samego siebie. Kampania zachęca do dzielenia się odważnymi hasłami dotyczącymi samoakceptacji i poczucia własnej wartości. Podobne przesłanie można zauważyć w kolekcji Love Fearlessly. Każda sylwetka zawiera unikatową mieszankę grafik, wiadomości oraz wyjątkowych detali. Wszystkie te elementy dają jasny przekaz – pokochaj siebie i swoje pozorne ‘niedoskonałości’, dzięki temu z łatwością skupisz się na tym, co kochasz robić i zaczniesz żyć dla siebie. Jeśli się tego nauczysz, możesz podbić świat!

„Love Fearlessly” to ewolucja zeszłorocznej kampanii „Love the Progress”, która zachęcała do zredefiniowania słowa „dziewczyna”. Dzięki niezależnym dziewczynom z całego świata kampania zwróciła uwagę na to, jak traktowane są kobiety na świecie. Połączenie premiery nowej kolekcji z szeroką kampanią społeczną stało się znakiem rozpoznawczym tej kultowej marki.

Kolekcję „Love Fearlessly” – buty i ubrania – znajdziesz w sklepach Converse, na converse.pl i w sklepach partnerskich. Więcej o samej kampanii i jej bohaterach dowiesz się już teraz obserwując konto @Converse.Polska na Instagramie. Bądź czujny ponieważ szykuje się mnóstwo dodatkowych działań, w których warto wziąć udział!

#InMyConverse
#1<3
@Converse.Polska

6 komentarzy

 • 3 lata ago

  Ciekawy pomysł. Kochaj siebie to motto, które powinno być stosowane na co dzień. Ja je praktykuję poprzez noszenie czarnej seksownej bielizny, ponieważ daje mi to zmysłowość i kobiecość każdego dnia

 • 2 lata ago

  Bardzo ciekawy blog, rzeczowy i wyważony. Od dzisiaj zaglądam regularnie i subsbskrybuje kanał RSS. Pozdrowienia 🙂

 • 2 lata ago

  Uważaj, żebyś przez nieuwagę nie stworzył czegoś wiekopomnego i na stałe wpisał się w cyfrowy świat internetu. 🙂

 • 2 lata ago

  Słowa mają ogromną moc, Ja bardzo w to wierze. Mogą inspirować, dawać motywację lub pocieszenie, a gdy go potrzeba. Czasem w jednym zdaniu jak zaklęta jest madrość, której szukamy w życiu przez bardzo długi czas. Twój blog to dosadnie urzeczywistnia!

 • 2 lata ago

  Naprawdę podoba mi się twój szablon wp zwłaszcza ostylowanie CSS, skąd go pobrałeś? Z góry dziękuję!

 • 2 lata ago

  Prawdziwy z Ciebie talent i mistrz pióra z ogromną łatwością przekładasz myśli na słowa… trzymaj tak dalej, dbaj i pięlęgnuj swego bloga… Skąd czerpiesz tak ciekawe inspiracje ?

Zostaw komentarz