Neoprenowy pokrowiec na laptopa. Poznaj moje miejsce pracy

Laptop jako moje miejsce pracy, czyli dzisiaj opiszę jak o to miejsce pracy dbam.

Moje miejsce pracy, w miejsce, z którego codziennie dla Was jestem zarówno tu na blogu, jak i na kanałach social media. To właśnie laptop jest urządzeniem, przed którym zasiadam codziennie i zaczynam tworzyć dla Was nowe posty, kolejne zdjęcia czy ciekawe akcje. Aby więc zadbać o swoje miejsce pracy, postanowiłam dla mojego laptopa sprawić pokrowiec, ale nie taki zwykły, klasyczny, tylko całkiem innowacyjny pokrowiec neopronowy z moim indywidualnym projektem z Youpibag. Pokrowiec z własnym projektem możecie wybrać nie tylko na laptopa, czy tablet, ale również na telefon nadając mu oryginalny wygląd, a to wszystko dostępne jest na stronie Youpibag.

Wybierając pokrowiec, postawiłam na prosty motyw typowo modny marmur, dodając do niego czarną obwódkę, zarny zamek i pasek, dzięki któremu z łatwością mogę zabrać laptopa, gdziekolwiek zechcę. Ułatwia to zdecydowanie pracę zdalną i poprawia bezpieczeństwo sprzętu, który bez pokrowca w szybki sposób może upaść i ulec zniszczeniu. Projektując pokrowiec na Youpibag mamy do dyspozycji taki materiał jak filc, czy właśnie innowacyjny neopren, możemy indywidualnie dobrać takie dodatki jak pasek, kieszonka czy kolor wnętrza.

Youpibag to nie tylko pokrowce, ale również dodatki do wnętrza, na stronie znajdziemy obrazy oraz zegary. Dla fanów oryginalnego designu są dostępne również torby. Mój laptop w tym pokrowcu czuje się dobrze i wygląda bardzo oryginalnie. Mam teraz pewność, że moje miejsce pracy oraz dane zawarte w laptopie są bezpieczne. Pokrowiec możecie zgarnąć w konkursie na Facebook. 

Konkurs zorganizowany wraz z Birthday Box wygrywa Paulina Andrzejewska. Gratuluję i proszę o kontakt ze sklepem w celu odebrania nagrody <3 

5 komentarzy

 • Joanna N.
  1 rok ago

  Widzisz nie wiedziałam, że sama wybrałaś projekty 🙂 Piękne.

 • 1 rok ago

  Piękny marmurkowy pokrowiec.

  PurpurowyKsiezyc

 • 1 rok ago

  Super przydałby mi się pokrowiec na mój taki ładny

 • 12 miesięcy ago

  Świetny pokrowiec i piękne zdjęcia. 🙂

 • 12 miesięcy ago

  I’ve heard good things about this nuxe product! Going on my wish ♥ list now.

Zostaw komentarz