Dermedica i seria Normacne.

Na atak niespodziankom, które pojawiają się u mnie na twarzy, przychodzi mi Dermedic i seria normacne.

Niespodzianki pojawiają się szczególnie po treningach, z powodu potu zapychają się pory które uspokaja serum na rozszerzone pory. Jednak z moją tendencją do rozdrapywania wszelkich zmian trądzikowych na twarzy nieuniknione są stany zapalne, które szybko likwiduje preparat punktowy na wypryski….

 ___________________________

Preparat punktowy na wypryski – szybko działający produkt, który po nałożeniu na stan zapalny bądź dojrzały już wyprysk szybko sobie z nim radzi przez co łagodzi zmiany trądzikowe na twarzy zasusza wszelakie wypryski.  Działa intensywnie szybko, przez co już po kilku godzinach po aplikacji widać znaczną poprawę i przesuszenie wyprysków.

___________________________

Serum na rozszerzone pory – serum zamknięte w szklanym słoiczku, które wydobywamy w wygodny sposób za pomocą pipetki idealnie uspokaja naszą cerę przez co twarz wygląda na wypoczęta i odświeżoną. Zmniejsza widoczność porów i wydzielanie sebum. Nadaje skórze idealny, jednolity wygląd. Wodnista konsystencja sprawa że serum jest wydajne i nie sprawia kłopotów podczas aplikacji.

Zostaw komentarz