Sukienka w kolorze brudnego różu i koturny Tommy Hilfiger #modnamama

Lato w pełni, piękna pogoda więc i ja prezentuje się w letniej stylizacji. Zdjęcia z dzisiejszego wpisu zrobiliśmy w niedzielę podczas uroczego obiadu, który zaplanowaliśmy z okazji naszej drugiej rocznicy ślubu.

Naszą pierwszą rocznicę ślubu spędziliśmy podczas weekendu w trójmieście. Towarzyszyła nam wtedy Pola, to był czas, kiedy marzyliśmy o dziecku i nie spodziewałabym się, że rok od tego czasu będziemy już w trójkę. Nie zaplanowaliśmy romantycznej kolacji, ponieważ chcieliśmy być wtedy razem, a jak się domyślacie Oliwka wieczorem woli być w łóżeczku niż chodzić z nami po restauracjach. Spontanicznie pojechaliśmy na obiad i deserek do uroczej agroturystyki. Cisza spokój, romantyczny stolik i czułam się jak w siódmym niebie. Teraz mam moją rodzinę i już nic do szczęścia nie jest mi potrzebne. Wybrałam wygodną sukienkę w kolorze brudnego różu, do której postawiłam na wysokie sandały, koturny Tommy Hilfiger. Uwielbiam koturny Tommy Hilfiger, są wyjątkowo wygodne i do tego mega trwałe. Poprzednie wytrzymały ze mną 3 sezony letnie. Torebka, którą widzicie to rękodzieło Kroszeteria, z którym nie rozstaję się, odkąd pogoda pozwoliła na letnie stylizację.


Przeczytaj także: Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot co zwiedzić – wyjazd z buldożkiem

Sukienka w kolorze brudnego różu i koturny Tommy Hilfiger wózek dubattiKażdą wolą chwilę staram się wykorzystać na spacerek z Oliwką. Za każdym razem, gdy jedziemy gdzieś dalej autem to obowiązkowo mamy zapakowany wózek do bagażnika. Teraz nawet najmniejszy wyjazd jest dla nas naszą małą wyprawą, którą uwielbiam. Kocham czas spędzony razem i nie mogę się już doczekać naszego wyjazdu na początku lipca. Co prawda to tylko weekend w Toruniu, ale dla nas to pierwszy mały urlop razem.


Przeczytaj także: Bordowe szorty, narzutka i espadryle hilfigerSukienka w kolorze brudnego różu i koturny Tommy Hilfiger wózek dubatti Sukienka w kolorze brudnego różu i koturny Tommy Hilfiger wózek dubatti

Zostaw komentarz