Robot kuchenny Cobbo, który zrobił ze mnie mistrza gotowania

Tym razem chciałabym Wam w kilku słowach przedstawić urządzenie Cobbo, które pojawiło się już jakiś czas temu u mnie w kuchni, dzięki któremu w szybki sposób stałam się mistrzem gotowania.

Jestem osobą, która nie przepadała za gotowaniem, pieczeniem i przygotowywaniem potraw. Zazwyczaj albo mi coś nie wychodziło, albo przepis był zbyt trudny, ale po prostu nie miałam głowy do wzięcia się za przygotowanie smacznego posiłku. W taki oto sposób większość wspólnych wieczorów spędzaliśmy jedząc kolację w restauracji na mieście, bądź zamawiając np. pizzę do domu. Śledząc dużo kulinarnych profili na instagramie, zazdrościłam tym dziewczynom tego talentu do gotowania, oraz faktu, że z niczego potrafią wyczarować już na sam widok smaczne potrawy.


Przeczytaj także: Ciasto na włoską pizzę – szybki przepis z Cobbo

Robot kuchenny thermomix, który zrobił ze mnie mistrza gotowaniaZamarzył mi się więc robot kuchenny, który ułatwi mi przygotowywanie większość potraw. Długi czas szukałam czegoś odpowiedniego do mojej małej kuchni i oczywiście też dostępnego na moją kieszeń i znalazłam urządzenie w bardzo korzystnej cenie i zgrabniejsze w porównaniu do kultowego thermomixa. Mowa o robocie kuchennym Cobbo Tp6. To wielofunkcyjny robot kuchenny Cobbo Thermo Plus, który jest urządzeniem o wysokich parametrach techniczny: moc grzania 1000W i moc silnika 500W! Cobbo TP-6 to robot kuchenny, który zastępuje wiele innych sprzętów, który wykorzystujemy w kuchni. Robot Cobbo ma wbudowaną wagę, miksuje, wyrabia ciasto, podgrzewa, gotuje, gotuje na parze itd. itd. Cobbo Thermo plus TP-6 posiada w zestawie dwie książki kucharskie. Jedna z nich jest wbudowana w pamięć urządzenia, druga natomiast znajduje się na elektronicznym nośniku mocowanym na korpus wieloczynnościowego robota.

Robot dodatkowo posiada niespotykaną w pozostałych droższych urządzeniach typu thermomix darmową bazę przepisów, codziennie aktualizowanych na specjalnej platformie internetowej, które może w każdej chwili bezpłatnie pobierać na dołączony do urządzenia nośnik pamięci. Dzięki takim wbudowanym przepisom wszystkie czynności, które musimy wykonać, wyświetlają się, krok po kroku na dotykowym ekranie urządzenia. Z jego pomocą można przygotować każde danie. Dostępna darmowa baza przepisów jest aktualizowana co 3-4 tygodnie i dzięki temu mogę urozmaicać i wprowadzać nowości na moim talerzu.

Gdy już Cobbo Thermo plus TP-6 pojawił się w mojej kuchni, na początku budził we mnie przerażenie i wizualnie sprawiał wrażenie skomplikowanej maszyny. Nic bardziej mylnego, wystarczyła chwila z instrukcją obsługi i od razu mogłam zabrać się za przygotowanie pierwszej potrawy. Zaczęłam od wyrobienia ciasta na pizzę. Pizza wyszła pyszna, mężowi smakowało, a ja dzięki temu zdobyłam u siebie samej uznanie w kuchni i od tej pory zabrałam się za konkretne gotowanie. Dzięki Cobbo Thermo plus TP-6 stałam się mistrzem gotowania i z każdą przygotowaną potrawą, która oczywiście nie może się nie udać, czuję niedosyt i mam ochotę na więcej. Cobbo znajdziecie również na facebook. 


Przeczytaj także: Chlebek bananowy w wersji fit

Robot kuchenny thermomix, który zrobił ze mnie mistrza gotowania Robot kuchenny thermomix, który zrobił ze mnie mistrza gotowania Robot kuchenny thermomix, który zrobił ze mnie mistrza gotowania Robot kuchenny thermomix, który zrobił ze mnie mistrza gotowania

1 komentarz

  • Mariola
    2 tygodnie ago

    Witam
    Czy nadal jest Pani zadowolona z robota COBBO po dłuższym czasie użytkowania?

Zostaw komentarz