Alena Firany

Często w naszej głowie rodzą się pomysły na zmiany. Zazwyczaj otoczenie, w którym przebywamy po jakimś czasie, przestaje nas już zachwycać i zaczynamy czuć monotonię. Dzieje się tak szczególnie z naszym mieszkaniem, salon nie jest już tym salonem co kiedyś, a sypialnia przestaje już zachwycać. W takiej sytuacji przychodzi pora na zmiany! Zmiany wcale nie muszą być duże i oznaczać drogich remontów, czasami wystarczą dodatki z Alena Firany , nowe zasłony i od razu aranżacja wygląda inaczej.

Alena Firany opinie

Często zastanawiamy się gdzie kupować piękne i przede wszystkim idealnie dobrane zasłony i dodatki do naszego salonu. Poznajcie Alena Firany, to miejsce, w którym odmienicie Swoje okna i przede wszystkim całe wnętrza! W Alena Firany mamy możliwość nie tylko kupić gotowe firany i zasłony, ale również wybrać takie szyte na wymiar. W nowoczesnym budownictwie stawia się na ogromne okna, które pięknie doświetlają wnętrze i właśnie w Alena Firany wykonamy aranżacje bez martwienia się o niestandardowe wymiary okna nawet te mega duże.

Jak w szybki sposób zmienić wygląd wnętrz?

Tak jak wspomniałam wyżej, wcale nie musimy inwestować w drogie remonty i zamawiać ekipy budowlanej. Wystarczy zmienić dodatki, które towarzyszą nam na co dzień we wnętrzu. Jeżeli mamy salon w efektownym oknem, zmieńmy zasłony. Kupmy nowe firany. Jeżeli nas salon ma ogromną sofę – obrzućmy ją pięknymi poduszkami w modny wzór.

Przeglądając asortyment sklepu moja uwaga skupiła się na nowoczesnych zasłonach wykonanych w 100 % z bawełny o naturalnym wyglądzie. Taka aranżacja okna doskonale sprawdzi się dla osób, które w swoich wnętrzach kładą nacisk na naturalne wykończenia. Zasłony oferowane przez Alena Firany przepuszczają delikatnie światło z zewnątrz, które przenikając ciepłymi odcieniami, tworzą przytulną atmosferę w pomieszczeniu. Osobiście zdecydowałabym się na taki wybór w salonie.


Zasłony i firany odmienią Twoje okno – Alena Firany opinie


Jak wiecie, nawet pięknie wykonane wnętrze bez dodatków traci swój urok. Takie detale właśnie jak firany, odrobina materiału we wnętrzu daje ogromne poczucie przytulności. W Alena Firany znajdziecie delikatne firany, w stylu boho, które wprowadzą do wnętrz lekkość i odrobinę romantyzmu, ale nie tylko takie. Są też mocne wzory i intensywne kolory nadające odrobiny charakteru.

U Alena Firany znajdziemy również piękne zestawy poszewek na poduszki wraz z zasłonami, które sprawdzą się idealnie na prezent. Więc, gdy wśród naszych bliskich są osoby, które niedawno przeprowadziły się do swoich nowych czterech ścian, lub gdy Twoja babcia albo teściowa lubuje się w pięknych wnętrzach, to jako prezent świetnie sprawdzi się elegancki zestaw oferowany przez Alena Firany.

Alena firany opinie Alena firany opinie Alena firany opinie Alena firany opinie

2 komentarze

  • 2 lata ago

    Akurat szukam firan do salonu, więc ten wpis jest dla mnie bardzo przydatny. 🙂

  • 1 rok ago

    Bardzo ładnie się prezentują, a powiedz, łączysz takie gęste firany i zasłony z jakimiś roletami czy już znich rezygnujesz?

Zostaw komentarz