Weekend za miastem dla rodziny Weranda Home Sławica

Ostatnio uwielbiam uciekać od zgiełku miasta i wszelkich spraw szukając spokoju i czasu dla rodziny za miastem. Takie idealne miejsce znaleźliśmy nieopodal naszego miejsca zamieszkania.

Podczas naszego ostatniego urlopu na Kaszubach w malowniczym hotelu Aubrecht położonym w lesie nad jeziorem mogliśmy wypocząć i poczuć co to czas spędzony tylko razem. Ostatniego dnia urlopu zaplanowaliśmy wyjazd nad morze i tam zaczęła się jazda. Tłumy wszędzie, szum, hałas, krzyki i gigantyczne kolejki. Nie wspomnę już o plaży, na którą o godzinie 12 nie było już jak wejść. Powiem Wam szczerze, że podziwiam ludzi, którzy podczas takich warunków potrafią wypoczywać. Dla mnie wypoczynek to moment na maksymalne wyciszenie i takie wyciszenie zaznałam w urokliwym miejscu Weranda Home Sławica.


Przeczytaj także: Aktywny dzień z dzieckiem na rękach

Weekend_za_miastem_dla_rodziny_Weranda_Home_SlawicaJeżeli jesteście z Poznania bądź okolic to zapewne kojarzycie restaurację znajdującą się w Starym Browarze Weranda lunch & wine to tylko jedna z kilku punktów, których najnowsze dziełko znajduję się około 9 km od mojego miejsca zamieszkania. Weranda Home jest usytuowana w zielonym sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Zielonki to doskonałe miejsce do organizacji przyjęć weselnych, komunijnych, spotkań rodzinnych oraz eventów biznesowych. To także świetne miejsce na całodniowy wypoczynek z rodziną. Zjedliśmy tam smaczne posiłki, uraczyliśmy się okolicą i pospacerowaliśmy nad jezioro. Odkąd jesteśmy rodziną, uwielbiam spędzać czas w naszym towarzystwie i móc rozkoszować się każdą wolną chwilą bez myślenia o pracy, firmach i sprawach bieżących. A Wy wolicie miasto czy również jak my uciekacie do ciszy na łonie natury?


Przeczytaj także: Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot co zwiedzić – wyjazd z buldożkiem

Weekend_za_miastem_dla_rodziny_Weranda_Home_Slawica Weekend_za_miastem_dla_rodziny_Weranda_Home_Slawica Weekend_za_miastem_dla_rodziny_Weranda_Home_Slawica

Zostaw komentarz