Zielone koktajle odchudzające - co pić, żeby schudnąć? Koktajl bananowy z kiwi.

Zielone koktajle odchudzające – co pić, żeby schudnąć? Koktajl bananowy z kiwi.

Macie czasami ochotę na podjadanie między posiłkami? A może brakuje Wam pomysłu na zdrowe pierwsze śniadanie bądź podwieczorek? Jeżeli tak to nie ma co się martwić, mam tak samo. Znalazłam jednak na to sposób. Sprawdź, co pić żeby schudnąć.

Zielone koktajle, bo o nich mowa zaczęłam robić, odkąd w saturnie dorwałam mały, pasujący do mojej niewielkiej kuchni koktajler z dwoma wymiennymi butelkami. Do tej pory bazowałam głównie na koktajlach białkowych. Prędko z saturna zadowolona niosąc moja zdobycz, poszłam do emipku i poszukałam książkę z ciekawymi przepisami na zdrowe i pożywne koktajle.

Zielone koktajle odchudzające - co pić, żeby schudnąć?

Na początku bałam się, że kupię z wilczym zapałem i następnie po kilku dniach mój zapał minie. Jest zupełnie inaczej, koktajle staram się pić codziennie, czasami jako zamiennik posiłku, jak również przekąskę pomiędzy posiłkami. Zielone koktajle składają się z surowych składników, co zwiększa ich wartości odżywcze. Zawarty w koktajlach chlorofil działa oczyszczająco na naszą krew. Zielone koktajle to również sposób na utratę wagi, zawierają one bowiem dużo błonnika, który przyśpiesza metabolizm. Są również świetnym sposobem na oczyszczanie organizmu i warto je stosować podczas diety detoksykującej. Odkąd piję koktajle mam płaski brzuch, nie miewam wzdęć i znacznie poprawiła się moja cera.

Zielone koktajle odchudzające - co pić, żeby schudnąć?

Na początku dużo korzystałam z książki, którą kupiłam. Teraz staram się sama eksperymentować i mieszać różne owoce i warzywa. Internet również przepełniony jest masą przepisów i informacji o tym, co, i jak łączyć. Zdradzę Wam przepis na szybki owocowy koktajl, bo takie owocowe lubię najbardziej. Do przygotowania jednej porcji koktajlu potrzebujemy 1 kiwi, 1 jabłko i 1 banan. Do smaku i zwiększenia wartości odżywczych dodałam łyżkę cynamonu. Owoce obrałam, pokroiłam w kostkę, wrzuciłam do butelki od koktajlera, dodałam cynamon. Następnie uzupełniłam szklanką wody. Po zmiksowaniu nadaje się od razu do picia.

Zielone koktajle odchudzające - co pić, żeby schudnąć?

Podobne wpisy