Pałac Brzeźno i relacja z konferencji ‘Wiosenne Przebudzenie’ drogerii Jasmin

Na początku marca dzięki zaproszeniu miałam okazję uczestniczyć w konferencji Wiosenne Przebudzenie organizowanej przez Drogerię Jasmin.

W dniach 3-4 marca w Pałacu Brzeźno spędziłam cudowny weekend w kobiecym gronie. Muszę przyznać, że cały pobyt był świetnie zaplanowany i konferencję wspominam bardzo miło. Fajnie tak czasami wybrać się na babki weekend do Hotelu SPA. Cała konferencja rozpoczęła się wspólnym obiadem powitalnym w sobotnie popołudnie, na którym miałyśmy okazję poznać przedstawicieli marki Jasmin oraz marek partnerskich. Przy okazji dowiedziałyśmy się również o planach drogerii Jasmin dotyczących długofalowej współpracy z zebranymi na konferencji kobietami prowadzącymi ciekawe blogi w sieci.Relacja z konferencji 'Wiosenne Przebudzenie' Jasmin pałac brzeźnoJako następny etap konferencji przenieśliśmy się na salę rytuałów, aby posłuchać opowieści, którą przygotowała dla nas Katarzyna Berenika Miszczuk. Dowiedziałam się dużo informacji na temat niezwykłego świata Słowian, poznałam ciekawe obrzędy oraz święta słowiańskie. Kolejny etap zaciekawił mnie najbardziej, mowa o wiankach. Jak wiecie, do ślubu wybrałam słowiański wianek, dlatego z ochoczą przyjemnością zajęłam się za zrobienie swojego autorskiego wianka. Irena Erhardt (Projekt wianki) oraz Katarzyna Wichowska (Green Dwarf) poprowadziły cały warsztaty z tworzenia wianków, ucząc nas tej trudnej, ale łatwo przyswajalnej techniki.Relacja z konferencji 'Wiosenne Przebudzenie' Jasmin pałac brzeźnoMój wianek królował w kolorach bieli. Udało mi się go zrobić i przetrwał do dziś. Dla ambitnych był przygotowany również konkurs instagramowy, podczas którego mogłyśmy wygrać kosmetyki Natural World oraz Glam. Po stworzeniu pięknych wianków czekała na nas pyszna kolacja w wspólnym gronie. Kolejnym etapem była wędrówka do piwnic Pałacu, gdzie czekały na nas stanowiska makijażowe, gdzie każda z nas mogła wcielić się w rolę stylistki, tworząc makijaż kosmetykami marki MUA oraz Bocca Beauty. Dzięki udziałowi w konferencji mogłam wybrać do testowania próbki nowej marki kosmetycznej SLAVICA, do której współtworzenia zostałam zaproszona przez organizatora. Wieczór zakończył się wspólnym SPA i drinkami w babskim gronie.Relacja z konferencji 'Wiosenne Przebudzenie' Jasmin pałac brzeźnoKolejny dzień powitał nas promieniami słońca, które przedostawały się przez ogromne okna pałacowe. Po śniadaniu mogłyśmy wziąć również udział w ciekawej grze terenowej zorganizowanej przez markę Natura Siberica. Gra była tak fajnie przygotowana, że dzięki niej każda uczestniczka poznała właściwości ziół obecnych w kosmetykach oraz odkryć zakamarki i tajemnice Pałacu Brzeźno.

Dziękuję sponsorom za zaproszenie i zorganizowanie tego wspaniałego weekendu: Jasmin, iAmelia, Pałac Brzeźno, Natura Siberica, Bocca Beauty, Mua, NaturalWorld, Babuszka Agafia, Glam, StyloweBabeczki, MylaQ.Relacja z konferencji 'Wiosenne Przebudzenie' Jasmin pałac brzeźno

13 komentarzy

 • 6 lat ago

  Ale pięknie Ci w tym wianku 🙂

 • 6 lat ago

  Ale pięknie Ci w tym wianku 🙂

 • 6 lat ago

  Jakież to wszystko piękne 😉 Aż miło popatrzeć 😉

 • 6 lat ago

  Jakież to wszystko piękne 😉 Aż miło popatrzeć 😉

 • 6 lat ago

  fajna fotorelacja

 • 6 lat ago

  fajna fotorelacja

 • 6 lat ago

  ależ pięknie wyglądałaś!

 • 6 lat ago

  ależ pięknie wyglądałaś!

 • 6 lat ago

  Świetna fotorelacja i kolejna fajna zmiana na blogu. 🙂

 • 6 lat ago

  Świetna fotorelacja i kolejna fajna zmiana na blogu. 🙂

 • Magdalena Szmaragd
  6 lat ago

  Świetne spotkanie 🙂

 • Joanna Majj
  6 lat ago

  Super! Przydałby mi się taki babski wypad 😉

 • Kasia Makarska
  6 lat ago

  Całkiem sympatyczne spotkanie. 🙂

Zostaw komentarz