Blog parentingowy nabiera nowego znaczenia. Będziemy rodzicami

Jeżeli śledzicie mnie na kanale instagram fit_porcelain, zapewne dotarła do Was informacja, że zostaniemy rodzicami. Życie układa się wreszcie tak, jak sobie marzyłam. Wszystko po kolei zaczyna nabierać kolorowych barw, pojawiają się zmiany i plany o blogu parentingowym.

Nie zawsze w życiu układa się wszystko tak, jak możemy sobie zaplanować. Są rzeczy i sytuację, których nie kupimy za żadne pieniądze. Tak właśnie było z naszymi staraniami o dziecko. Bywają pary, które starają się o dziecko dosłownie chwilę. Są też i takie, które swoje starania zliczają w długich latach. U nas na szczęście nie trwało to aż tak długo, ale praktycznie od ślubu staraliśmy się o dziecko – dosłownie rok. W międzyczasie niestety byłam w jednej ciąży, pół roku temu. Jednak zakończyła się ona poronieniem samoistnym. Smutne chwilę, do których nie chce nawet wracać. Cieszę się tym, co jest teraz. Blog parentingowy nabiera nowego znaczenia. Będziemy rodzicamiW czerwcu zobaczyłam dwie kreski na teście. To był ten cudowny moment, o którym marzyłam od dłuższego czasu. Teraz zaczynamy drugi trymestr ciąży, dokładnie kończymy 14 tydzień i jak do tej pory cały pierwszy trymestr przechodziłam świetnie. Nie miałam żadnych mdłości, nie czułam zmęczenia. Udało mi się nawet w pierwszym trymestrze zdobyć Morskie Oko, pokonując tego dnia 20 km. Sama sobie zazdroszczę takiego lekkiego początku. Obym nie przechwaliła. Jeżeli chodzi o blog, to tu również nastaną zmiany. Może zauważyliście już, że pojawiła się zakładka parenting. To właśnie tam planuję umieszczać wpisy związane z ciążą i macierzyństwem. Bądźcie gotowi na masę prywatnych wpisów.

6 komentarzy

 • Lubię Czerń
  10 miesięcy ago

  Bardzo mi przykro, że tak się to potoczyło za pierwszym razem 🙁 cieszę się, że w końcu się udało i trzymam kciuki za lekkie rozwiązanie :*

 • 10 miesięcy ago

  Gratuluję Wam ogromnie <3 samych słonecznych dni już dla Was!

 • 10 miesięcy ago

  Jeszcze raz gratuluję i życzę dużo zdrowia! 🙂

 • Karolina Piotrowicz
  10 miesięcy ago

  Gratuluję. 🙂

 • Sonia Dziech
  10 miesięcy ago

  Gratuluje Wam serdecznie !!!
  Pozdrawiam cieplutko !!!

 • 10 miesięcy ago

  Kochana dawno mnie u Ciebie nie było, praca… ale wracam, nadrabiam i gratuluję! Mocno ściskam 😀

Zostaw komentarz