Pielęgnacja skóry zimą z Dermedic Linum. Kosmetyki do cery suchej

Zima to pora roku, która nie służy mojej skórze. Mimo wzmożonej pielęgnacji pojawiają się zaczerwienienia, suchość i szorstkość. Nasza twarz jest szczególnie narażona na chłód, który pogarsza jej kondycję, jednak w tym okresie warto zadbać również o całe ciało.

Zimą wszędzie możemy czytać, że warto stosować kosmetyki natłuszczające, jednak takie kremu często zostawiają tłustą warstwę na skórze, której niestety nie lubię. Szukając wartościowego i lekkiego kremu do pielęgnacji twarzy, powróciłam do używanego kiedyś kremu Dermedic Hydrain3 Hialuro. To ultralekki krem-żel, który szybko się wchłania, pozostawiając skórę idealnie nawilżoną i gotową na przyljęcie makijażu. Seria Hydrain3 Hialuro to również genialne serum nawadniające, o którym pisałam już jakiś czas temu na blogu. Takie nawilżenie jest idealne na dzień. Na noc warto sięgnąć po coś ‘mocniejszego’ mam tutaj na myśli bardziej nawilżającego. Jestem zachwycona serią Linum Emolient, to seria dedykowana dla skóry suchej i atopowej. Seria Linum Emolium jest bezpieczna już od 1 dnia życia, więc jeżeli macie dzieciaczki to szczerze polecam tę serię dla całej rodziny. W skład serii wchodzi również masło intensywnie nawilżające, które nakładam po kąpieli, rano wita mnie cudownie nawilżona i odżywiona skóra całego ciała, jak również twarzy, ponieważ zarówno krem, jak i masło możemy używać od stóp po czubek nosa 🙂

Zima to trudny okres dla naszej skóry i buźki, która jest szczególnie narażona na działanie warunków atmosferycznych, silny wiatr, śnieg to wszystko negatywnie wpływa na kondycję cery. Warto zadbać o skórę, by mimo zimy cieszyć się pięknymi rumianymi policzkami. Nawilżanie, nawilżanie i jeszcze raz nawilżanie.

Pielęgnacja skóry zimą z Dermedic Linum

Pielęgnacja skóry zimą z Dermedic Linum

Pielęgnacja skóry zimą z Dermedic Linum

Pielęgnacja skóry zimą z Dermedic Linum

15 komentarzy

Zostaw komentarz

Podobne wpisy