Dermedic i ich seria nawilżająca HYDRAIN3

Dzisiaj mam dla was recenzję kosmetyków, jeżeli chodzi o pielęgnacje nawilżającą z Dermedic i ich serię HYDRAIN3.

Pisząc ten wstęp miałam na myśli markę kosmetyków Dermedic i ich serię HYDRAIN3. Z tej serii zużyłam już kilka opakowań serum nawadniającego, jednak od jakiegoś czasu zamiast kolejnej buteleczki serum sięgnęłam po krem nawilżający do twarzy i krem-żel ultranawilżający. W kilku słowach napiszę wam recenzję niebieskiego S.O.S dla mojej niestety suchej skóry….

_________________________________

krem nawilżający o dogłębnym działaniu – na pierwszy rzut opiszę wam krem na co dzień, niby zwyczajny , jednak nie jest to taki całkiem zwykły krem. Co prawda nadaję się pod makijaż, ja jednak stosuję go w momencie gdy nigdzie nie wychodzę i wiem, że mogę pozwolić sobie na małe domowe spa. Krem nakładam po zmyciu makijażu w ciągu dnia i pozwalam mu regenerować i nawilżać moją skórę po ciężkim dniu np w  w pracy. Duży plus za zawartość kwasu hialuronowego, wpływa on korzystnie na moją skórę. Krem nie tylko nawilża ale i zatrzymuję wodę co dodatkowo wpływa na wygląd naszej cery.

_________________________________

krem – żel ultranawilżajacy – kremu, a raczej żelu używam na noc, bądź z samego rana. Zależy w sumie jak mi wygodnie. Ta całkowita nowość zapewnia intensywne, dogłębne i długotrwałe nawilżenie odczuwalne przez 48 godzin po zastosowaniu. Żel wzmacnia i regeneruję naszą skórę, jest idealny szczególnie teraz jesienią gdy nasza skórą potrzebuje dodatkowej i wzmocnionej regeneracji. Jego konsystencja jest na tyle lekka, że wchłania się niemal natychmiastowo. Nie zatyka porów, przez co nie powoduje żadnych niemiłych niespodzianek na skórze.

Zostaw komentarz