Prezenty dla niej i dla niego. Zegarki Daniel Wellington damski i męski

Prezenty dla niej i dla niego. Zegarki Daniel Wellington damski i męski

Mikołajki to czas drobnych upominków, u nas to również imieniny mojego Męża Mikołaja.

Pomyślałam, że to świetna opcja, aby zrobić niespodziankę nie tylko dla niego, ale również dla mnie. Mój mąż uwielbia zegarki, mógłby mieć ich całą kolekcję od zegarków eleganckich po sportowe. Na każdy nowy zegarek cieszy się równo mocno jak poprzednim razem. Miałam okazję obdarować męża już zegarkiem sportowym na silikonowym pasku, zegarkiem drewnianym i przyszła pora na zegarek elegancki. Klasyczny, czarny zegarek na pasku z białą tarczą to było coś, o czym Mikołaj marzył już bardzo długo, mowa o zegarku classic sheffield.

Robiąc zamówienie na stronie Daniel Wellington, skorzystałam ze zniżki 15% i zamówiłam również zegarek dla siebie. Dla Was również mam zniżkę -15% na hasło fitporcelain do DW. Z Daniela Wellingtona mam już dwa zegarki i z obu jestem mega zadowolona, mam klasyczna na czarnym pasku i również na brązowym. Kolejny wybór padł na nowość, jaką oferuję Daniel Wellington, mowa o zegarku Classic Petite Melrose, to zegarek z białą tarczą i eleganckim plecionym paskiem w kolorze różowego złota.

Wybierając prezenty dla niej i dla niego warto właśnie pomyśleć o zegarku, to ponadczasowy prezent, który nigdy się nie znudzi. Inwestując w dobry zegarek mamy gwarancję, że będzie nam służył wiele lat. Daniel Wellington oferuje eleganckie zegarki, których opakowanie jest na tyle ekskluzywne, że już sam widok zrobi na osobie obdarowanej ogromne wrażenie. Pudełku w kolorze czarnym owinięte czerwoną wstążką idealnie będzie pasować pod choinką. Mój mąż jest zachwycony prezentem i jestem pewna, że wasi faceci również będą zadowoleni z takiego prezentu pod choinkę.