Jak zadbać o swoje oczy?

Jak zadbać o swoje oczy?

Upał, mocne słońce, piasek, słona woda morka i… no właśnie – oczy! Zastanawialiście się kiedyś jak oczy znoszą nasze urlopowe igraszki? Podczas całego pobytu na Majorce moim utrapieniem była woda morska. Przy każdych wodnych szaleństwach kończyłam w ręczniku na plaży z podrażnionymi od słonej wody oczami. Nie ma co się o mnie martwić, ja byłam przygotowana i zabrałam ze sobą nawilżające krople do oczu HYABAK.

Dbamy o skórę, dbamy o włosy, zęby itd. ale czy odpowiednio dbamy o oczy? Oczy tak samo jak i inne narządy mamy tylko jedne i są z nami na całe życie. Nie ważne czy jestem na siłowni, czy w pracy 8h przed komputerem, zawsze mam pod ręką nawilżające krople do oczu HYABAK. Na rynku jest dostępnych wiele produktów do oczu, ja wybierając krople postawiłam na nawilżające krople do oczu HYABAK, które wyróżnia fakt, że nie zawierają konserwantów, dzięki czemu dodatkowo nie podrażniają oczu i są całkowicie bezpieczne dla alergików. W przypadku urlopu w ciepłych krajach okulary z filtrami UV to za mało, nawilżające krople do oczu HYABAK jako jedyne dostępne na rynku krople zawiera filtr UV, który wraz z okularami przeciwsłonecznymi daje skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Jeżeli macie podrażnione oczy i potrzebujecie dłuższego efektu ulgi i komfortu – unikalna formuła hypotoniczna gwarantuje Wam ten efekt, dodatkowo stabilizując film łzowy. HYABAK to krople, które można stosować bezpośrednio na soczewki kontaktowe.

Dbajmy o swoje oczy i pamiętajmy aby zawsze były nawilżone i dobrze oczyszczone. Nawilżających kropli do oczu HYABAK możemy używać za każdym razem gdy odczujemy dyskomfort oczu, bądź również wtedy, gdy chcemy zapewnić swoim oczom większą ochronę. W moim domu od dłuższego czasu gości buteleczka z kroplami HYABAK, a jednorazowe ampułki mam zawsze w torbie na siłownie.