Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty

Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty

Zęby są naszą wizytówką I to właśnie one rzucają się w oczy nawet na pierwszej rzut oka. W dzisiejszych czasach wybielanie zębów nie jest trudne, rzekłabym proste i przyjemne. Są skuteczne sposoby na białe zęby i piękny uśmiech,  między innymi:  wybielające proszki z węglem aktywnym, paski, i lampy. Teraz w drogerii Rossmann można kupić produkty Coco Glam, zestaw do wybielania zębów, który już po pierwszym użyciu wybiela zęby, zyskując piękny i lśniący uśmiech.

Coco Glam zestaw do wybielania zębów

W drogerii Rossmann swoją premierę miały ostatnio produkty do wybielania zębów Coco Glam. Podczas zakupów wybrałam kilka produktów, tworząc zestaw, z którym zapragnęłam mieć piękne i białe zęby. Wybrałam Coco Glam Pro Mint – proszek z węglem aktywnym pochodzenia naturalnego w utlenionej wersji, zdolnej do pochłaniania różnych substancji i zanieczyszczeń. Jest on nietoksyczny dla ludzi i nieszkodliwy dla zębów, ponieważ nie pochłania budujących je minerałów, nie ingeruje w szkliwo ani w ich strukturę. Tym proszkiem myję zęby już od 2 tygodni. Używam go zawsze rano i wieczorem. Działa on nie tylko wybielająco, ale poprzez miętowy smak również odświeżając, co jest rewelacyjne.

Walkę o biały uśmiech wspomogłam również paskami wybielającymi Coco Glam Charcoal Teeth Whitening Strips. Paski Coco Glam to produkt zawierający węgiel aktywny, który działa na nasze zęby wybielając je i chroniąc przed osadem. Paski włączyłam do mojej kuracji w zeszłym tygodniu, więc używam ich od 7 dni. Codziennie w wolnej chwili nakładam je na zęby i trzymam je około 30 minut, Po zdjęciu szczotkuję zęby i przepłukuję. Efekt wybielania jest natychmiastowy, a po minimum 7-dniowej kuracji ząbki są dużo bielsze.

Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty

Efekty wybielania zębów

Na wieczór dosłownie chwilę przed snem korzystam z Coco Glam Teeth Whitening Kit – wybielającej nakładki na zęby led, która jest zasilana telefonem. Te nakładkę led zakupicie także w Rossmann. Z jednej strony przeglądam swobodnie internet i piszę ze znajomymi, a z drugiej wybielam zęby. Super, co nie? Nic tak nie cieszy, jak połączenie przyjemnego z pożytecznym. Kuracja nakładką led została opracowana wspólnie z ekspertami dentystycznymi w Polsce. Nie zawiera ona nadtlenku wodoru, dlatego jest łagodna dla zębów oraz dziąseł.

Na początek szczotkuję zęby i je oczyszczam, następnie podłączam nakładkę do telefonu. W zestawie z nakładką led jest żel, którym przed nałożeniem nakładki smarujemy wszystkie zęby na górze i na dole. Zakładamy i włączamy nakładkę, po 16 minutach sesja zakończy się i urządzenie wyłączy się automatycznie. Tak wygląda proces wybielania zębów, proste, prawda?

Taką kurację stosuję od 14 dni i już mogę się Wam pochwalić pięknym i białym uśmiechem. Zerknijcie na moje efekty wybielania zębów, które udokumentowałam poniżej.

Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty Coco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efektyCoco Glam zestaw do wybielania zębów Rossmann i moje efekty

6 komentarzy

 • Angelika
  3 lata ago

  Ja nie używam pasków , mam złe doświadczenie po crestach natomiast z proszku coco glam jestem bardzo zadowolona

 • 3 lata ago

  Kuszą mnie te produkty. Jedynie nie zdecydowałabym się na nakładkę, bo nie jest indywidualnie dobrana i po ściągnięciu aparatu ortodontycznego szkoda ryzykować cofnięcia zębów. 😉

 • 3 lata ago

  Nice Blog

 • Krystyna
  3 lata ago

  ja używam zestawu led , bardzo przyjemnie się go używa, zęby są o 3 odcienie bielsze po 10 dniowej kuracji

 • Laura
  3 lata ago

  Zestaw led jest super, niestety żele się szybko zużywają. Kupiłam w rossmannie ale żel już muszę dokupić online :/ Najlepsze jest to że zestaw od smilesecret to to samo a jest 2x droższy więc po co przepłacać 🙂

 • Izunia17
  3 lata ago

  Kupiłam w Rossmannie lampe
  Od 3 dni stosuje i jest super
  Efekty naprawdę widoczne
  Polecam cocoglam

Zostaw komentarz