RVB Lab podkład, róż i puder – opinie

Marka RVB LAB produkuje najwyższej jakości produkty o doskonałej konsystencji oraz w pięknych, modnych kolorach. Oferta składa się z podkładów, cieni do powiek, pomadek itd. Kosmetyki wyprodukowane są z myślą o profesjonalnym, a zarazem lekkim i naturalnym makijażu na każdą okazję. Największą ciekawość wzbudza RVB Lab podkład nawilżający Hydra Booster.

RVB Lab podkład 

Głównym bestsellerem marki RVB Lab jest właśnie podkład, który wykazuje ogromne działanie nawilżające. W porównaniu do podkładów innych marek nie tylko pięknie maskuję, wyrównuje koloryt, ale również pielęgnuję skórę. Ten podkład idealnie nadaje się do skóry suchej bądź skłonnej do przesuszania. Nakładając podkład RVB Lab nie martwię się o nieestetyczne wystające skórki, ponieważ ich nie podkreśla. Świetnie nawilża cerę i utrzymuje się długo na twarzy. Podkład, który zostanie przypudrowany, utrzymuje się dosłownie cały dzień. 

RVB Lab puder

Wykonując makijaż przy pomocy produktów marki RVB Lab, które są dostępne w sklepie z dermokosmetykami Topestetic nie może się obejść bez cudownego pudru wygładzającego. Puder wygładzający RVB Lab Smooth Perfection jest zamknięty w pięknym kompaktowym opakowaniu z lusterkiem. Do opakowania dołączona jest gąbeczka, jednak mi najlepiej nakłada się ten puder puchatym pędzlem. Puder wygładzający nakładam na koniec w celu utrwalenia makijażu.


Topestetic opinie i moje nowości


RVB opinie

Cała marka RVB Lab ma w swojej gamie luksusowe kosmetyki do makijażu, które spodobają się każdej kobiecie lubiącej klasę i elegancję. Ich wykonanie jest staranne i dokładne, opakowania piękne i luksusowe. Szczególnie zachwycił mnie róż Powder Blush, który jest w kompaktowym opakowaniu wraz z eleganckim pędzelkiem. Taka forma idealnie pasuje do małej torebki. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam takie kosmetyki do makijażu i sam fakt ich używania sprawia, że czuje się mega kobieco!RVB Lab podkład, róż i puder - opinie topestetic RVB Lab podkład, róż i puder - opinie topestetic RVB Lab podkład, róż i puder - opinie topestetic

3 komentarze

  • 3 lata ago

    Przyznam szczerze, że nie słyszałam wcześniej o tej marce. Zainteresował mnie podkład.

  • 3 lata ago

    Ja też o tej marce jeszcze nie słyszałam i po przeczytaniu Twojego wpisu bardzo mnie zaciekawiłaś tą marką.

  • 3 lata ago

    Nieznana mi dotąd marka, jednak zastanowię się nad jej przetestowaniem 🙂

Zostaw komentarz