Detoks sokowy 3 dni – opinie

Detoks sokowy 3 dni, czyli dieta sokowa to coraz popularniejsza kuracja odchudzająca i oczyszczająca organizm. Dzięki detoksu sokowemu możemy nie tylko schudnąć, ale również odzwyczaić żołądek od dużych porcji jedzenia. Sprawdź, jak w pełni wykorzystać działanie diety sokowej, by wspomóc zdrowie i figurę. 

Detoks sokowy 3 dni opinie

Detoks sokowy to nic innego jak dieta, która składa się z samych soków. Jej zadaniem jest picie soków, w krótkich odstępie czasu zastępując w ten sposób regularne posiłki. Detoks sokowy można przygotowywać samemu, jednak równie fajną opcją jest zamówienie gotowego detoksu sokowego w Natural Detox. Mamy gwarancję, że przygotowane soki mają odpowiednio zbilansowane wartości, są smaczne i świeże. Zamówione soki dostajemy pod same drzwi i możemy cieszyć się ich pysznym smakiem przez cały okres diety. 

Zamawiając detoks sokowy w Natural Detox otrzymujemy 6 soczków na dzień + odpowiednio dobrane herbaty i małego shota witaminowego, którego pijemy na początku dnia. Każdy sok ma wyznaczoną godzinę picia, więc jak widać, taki detoks sokowy to nic trudnego.  

Jak długą wybrać dietę sokową?

1, 3 i 5-dniowe diety sokowe to nie tylko łatwy sposób na pozbycie się kilku zbędnych kilogramów. Dzięki nim możesz oczyścić organizm, a także podnieść odporność, skutecznie zadbać o piękny wygląd, promienną cerę i dobry nastrój.

Natural Detox opinie

Natural Detox to pierwszy taki detoks, który swoje soki pakuje w opakowania szklane, a dokładnie w urocze słoiczki, które posłużą jeszcze długo w kuchni. Nie generują w ten sposób niepotrzebnych odpadów. Soki tworzone przez Natural Detox powstają specjalnie na Twoje zamówienie. Zamówienie jest dostarczane na krótko po wytworzeniu. Zawierają maksymalnie dużo składników odżywczych i zachowują świeżość.


Chlebek bananowy bez cukru BLW


Detoks sokowy jednodniowy 

Detoks sokowy jednodniowy to fajna opcja na przerwanie jedzeniowej rutyny i zrobienie sobie odskoczni w kuchni. Taki detoks pozwoli nam uzupełnić organizm w składniki odżywcze i przygotuje nas do dalszej diety. 

Detoks sokowy 3 dniowy efekty

Zdecydowałam się na detoks sokowy 3 dni. Do tej pory miałam jednodniowe, które robiłam sama w domu, tym razem zdecydowałam się na detoks sokowy 3 dniowy. Powiem, Wam, że pierwszy dzień był trudny. Jestem strasznym głodomorem, więc na początku brakowało mi takiego konkretnego zapchania brzuszka, ale na szczęście soki pijemy tak często, że szybko mogłam uzupełnić mój nadmiar jedzenia. Drugi dzień był łatwiejszy, wtedy mój organizm już był mniej nastawiony na obżarstwo, więc odczuwałam mniejszy głód. Trzeciego dnia nawet pominęłam jeden sok, ponieważ czułam się opita i wypiłam go, już po detoksie sokowym zastępując śniadanie. 

Teraz mam mniejszą ochotę na przekąski i na podjadanie. Mój organizm nauczył się wytrzymywać bez jedzenia, czuję się lekko i świeżo. Myślę, że z łatwością wytrzymałabym również 5 dniowy detoks. Detoks sokowy 3 dni, czyli dieta sokowa to coraz popularniejsza kuracja odchudzająca i oczyszczająca organizm. Detoks sokowy 3 dni, czyli dieta sokowa to coraz popularniejsza kuracja odchudzająca i oczyszczająca organizm. Detoks sokowy 3 dni, czyli dieta sokowa to coraz popularniejsza kuracja odchudzająca i oczyszczająca organizm.

4 komentarze

 • 3 miesiące ago

  Nigdy detoksu sokowego nie stosowałem i dzisiaj pierwszy raz się o nim dowiaduję.

 • 3 miesiące ago

  Bardzo fajna opcja. Przydałaby mi się. 😉

 • 3 miesiące ago

  Sporo widziałem już w sklepach tych detoksów, ale nigdzie jeszcze nie czytałem recenzji. Tym mnie zaciekawiłaś i na pewno w końcu spróbuję bo jeszcze się wahałem.

 • 1 miesiąc ago

  Ciekawa propozycja. Ja jednak stawiam na zdrową i zbilansowaną dietę.

Zostaw komentarz