Pomysł na prezent dla dwulatka

Pomysł na prezent dla dwulatka to nie lada wyzwanie zarówno dla rodziców, jak i najbliższych. Oliwka w zeszłym roku pod choinkę dostałam drewniane zabawki edukacyjne. Ogromną radość sprawił jej drewniany pchacz i drewniany stoliczek edukacyjny Janod. W tym roku również postanowiłam skupić się na drewnianych zabawkach.

Pomysł na prezent dla dwulatka

Drewniane zabawki mają wiele zalet. Są nie tylko bezpieczne, ale również odporne na uszkodzenia. Stoliczek edukacyjny stoi do dziś. Oliwka się nim bawi, mimo że ma go już rok. Pchacz w stanie idealnym sprzedałam, gdy dziecko nauczyło się z nim chodzić. Mimo ciągłych zabaw z pchaczem nie nosił on żadnych śladów użytkowania. W tym roku Oliwka ma ogromną fazę na układanie klocki i puzzli, więc postanowiliśmy zrobić jej prezenty z tych kategorii. Wyrosła również ze swojego małego domowego rowerka więc pod choinką znajdzie coś do jeżdżenia i odpychania.

Drewniane zabawki dla dziewczynki

Najlepsze do układania dla takich maluchów są klocki z drewna. To nie tylko zabawka, ale również czasoumilacz dla całej rodziny. Klocki układamy zazwyczaj wieczorami, gdy Oliwka jest już wykąpana i gotowa do spania. Wybrała klocki w zestawie z wózkiem Janod oraz ogromną wieżę piramidę do układania Janod Sophie. Aby wyrobić Oliwce rytm muzyczny, kupiłam z Janod również drewniane cymbałki z kolekcji Pure. Wśród drewniany zabawek znalazła się również kolejka farma ze zwierzątkami.


Drewniane zabawki edukacyjne, które znalazły się u nas pod choinką


Długo zastanawiałam się, czy kupić Oliwce rowerek, czy hulajnogę i wpadłam na pomysł zakupu jeździka 2w1. Trójkołowa hulajnoga z siedziskiem Highwaykick1 2w1 Scoot and Ride to hulajnoga, która rośnie wraz z dzieckiem i sprawdzi się już od 1 roku życia aż do ok. 5 lat. Za sprawą innowacyjnej konstrukcji jeździk w prosty i szybki sposób możesz przebudować na hulajnogę bez użycia żadnych narzędzi. Gdyby Oliwka nie miała rowerka, to pewnie kupiłabym jej ten jeździk już latem. I na koniec kompletne szaleństwo, czyli piłki, kulki i wszystko, co okrągłe. Oliwka szaleję na punkcie okrągłych elementów. Cieszy ją każda nowa piłka i nawet najmniejsza kulka. Świetne kauczukowe piłki sensoryczne z Rubbabu.Pomysł na prezent dla dwulatka drewniane zabawki edukacyjne Pomysł na prezent dla dwulatka drewniane zabawki edukacyjne Pomysł na prezent dla dwulatka drewniane zabawki edukacyjne Pomysł na prezent dla dwulatka drewniane zabawki edukacyjne

1 komentarz

  • 3 lata ago

    Świetny pomysł na prezent. 🙂

Zostaw komentarz