Redukcja przebarwień laserem w Klinice Idealiste Poznań

Tworząc ten wpis, wróciłam do zdjęć wykonanych przed zabiegiem i jestem w kolosalnym szoku, widząc jaka ogromna ilość przebarwień pokrywała moją twarz.

Te przebarwienia to nic innego , jak ostuda ciążowa, która pojawiła się u mnie pod koniec ciąży. Z reguły kilka miesięcy po porodzie powinna zniknąć, w moim przypadku się tak jednak nie stało. ,,Ostuda, zwana też melasmą, to charakterystyczne dla kobiet w ciąży przebarwienia, które pojawiają się na twarzy w okolicach ust, na policzkach i na czole. Plamy mają zwykle kolor brązowy lub szary. Często pojawiają się symetrycznie, przez co mogą tworzyć tzw. maskę ciążową.”  W celu zwalczenia  problemu przebarwień, który stawał się również moim ogromnym problemem, zwróciłam się o pomoc do Kliniki Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste w Poznaniu. Pracujące tam Panie Kosmetolog, widząc moje przebarwienia i ich ogrom zaproponowały mi zabieg laserem Alma Harmony. Na czoło z racji ciemnych przebarwień została użyta głowica Q switch, która poza przebarwieniami usuwa również niechciane tatuaże. Na policzki zadziałaliśmy nieco lżej głowicą Dye-VL, gdyż tam przebarwienia były zdecydowanie lżejsze. Redukcja przebarwień laserem w Klinice Idealiste Poznań Idealiste Poznań to przede wszystkim 4 sympatyczne Panie: Marta, Ania, Jagoda i Beata, które z ogromnym zapałem pomagają pozbywać się wszelkich kompleksów i problemów na ciele. W Idealiste wykonamy zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające, modelujące i z zakresu medycyny estetycznej. Moim kompleksem były ogromne przebarwienia, których pozbyłam się dzięki zabiegowi Laserem Alma Harmony XL. Zabieg był delikatnie bolesny, w sumie bardziej nazwałabym to lekkim szczypaniem w miejscu działania laserem. Po zabiegu na naszej twarzy przez 3 dni utrzymuje się zaczerwienienie, by na koniec zniknąć wraz z nagromadzonym pigmentem. Teraz wiem, że żadne peelingi i kremy nie przyniosłyby tak spektakularnych efektów, sami zobaczycie. Zdjęcia przed i po zaprezentowałam na dole wpisu.

Moje przebarwienia były usuwane w Poznaniu, w  Klinice Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste. Opinia z wizyty w Idealiste jest oczywiście pozytywna, jestem zadowolona i zdumiona efektami.  Redukcja przebarwień laserem w Klinice Idealiste Poznań Redukcja przebarwień laserem w Klinice Idealiste Poznań Redukcja przebarwień laserem w Klinice Idealiste Poznań

1 komentarz

  • 3 lata ago

    Harmony XL pro – to bardzo dobry laser. Też go używamy w naszej klinice J’adore w Krakowie i Warszawie.
    Daje fenomenalne rezultaty.

Zostaw komentarz