Kosmetyki L’oreal czyli tusz, podkład, puder, pomadki i wiele innych

Kosmetyki Loreal goszczą w mojej toaletce już ud dłuższego czasu. Na pierwszym miejscu oczywiście stawiam ich tusz.

Uwielbiam każdy z silikonową szczoteczką. Loreal true match również podbił moje serce i używam go w kolorze N1 jako korektora na problematyczne miejsca. Eyelinery używam rzadziej, ale zazwyczaj sięgam po te z Loreal. Za to moje usta wielbią pomadki Color Riche w soczystych kolorach.

Kilka dni temu otrzymałam bogate pudełeczko od Loreal, które zawierało zarówno nowości, jak i typowe bestsellery marki. Zapakowane po brzegi pudełeczko mieściło wszystkie kosmetyki niezbędne do wykonania makijażu. Moją uwagę szczególnie zwrócił róż w pięknym, brzoskwiniowym kolorze, a mowa o Sculpt Blush w odcieniu nude beige. Ta 3 kolorowa paletka znacząco ułatwia konturowanie twarzy. Kolejny mój zachwyt zdobył tusz False Lash Superstar X Fiber. To maskara nadająca gwiazdorski efekt w dwóch prostych krokach. Pozostałe produkty, jakie znalazłam w pudełeczko to: dwie paletki do stylizacji brwi Brow Artist Genius Kit w kolorze medium to dark i lihgt to medium. Akurat paletki nie są dla mnie, mam wykonany permanentny makijaż brwi, o czym napiszę za kilka dni na blogu. Zaciekawiły mnie natomiast kredki Brow Artist Maker, które w łatwy sposób pomogą uzyskać mocniejszy charakter naszych brwi.

W pudełku znalazły się również kosmetyki do makijażu ust. Typowy bestseller marki Loreal – pomadki Color Riche w zniewalających kolorach: 241, 347, 349, i 103. Całkowitą nowością jest paletka do makijażu ust, która idealnie spisze się jako podręczny kosmetyk do torebki. Możemy mieć przy sobie aż 5 odcieni pomadek.

Nie mogło zabraknąć podkładu i pudru prasowanego oraz zestawu korektorów. Tym razem do nowości trafia podkład i puder w kamieniu infallible 24h matte. Podkład zapewnia długotrwałe krycie, nie tworząc efektu “maski”. Jest niezwykle odporny na ścieranie. Puder w kamieniu zapewnia doskonałe wykończenie makijażu nawet do 24 godzin. Paleta korektorów pozwoli nam uzyskać efekt nieskazitelnej cery bez przebarwień.

Zostaw komentarz