Serum pod oczy z witaminą C Medik8 c tetra – opinie

Serum pod oczy z witaminą C ze sklepu z dermokosmetykami 4skin.pl gwarantuję najlepszą pielęgnację. W obecnych czasach nasze oczy pracują ciężej niż kiedyś, dlatego warto w porę zadbać o ich pielęgnację i skórę wokół oczu, nim będzie za późno. Częste spoglądanie w ekran komputera sprawia, że cera robi się poszarzała i bez życia.   

Serum pod oczy z witaminą C

Gdy nasza cera przestaje być rozświetlona, sięgamy po kosmetyki z witaminą C, ponieważ wykazują one działanie rozjaśniające, pobudzające i odmładzające. Czy w takim razie można stosować kosmetyki z witaminą C pod oczy? Oczywiście, że tak! Kosmetyki pod oczy z witaminą C niwelują cienie pod oczami i takie działanie wykazuję serum pod oczy C-Tetra Eye Medik8, które nie tylko rozjaśnia okolicę wokół oczu, ale również wygładza zmarszczki. 

Medik8 C-Tetra opinie

Lekkie i jedwabiście gładkie serum pod oczy C-Tetra Eye z witaminą C wyraźnie rozjaśnia cienie pod oczami, rozświetla i redukuje zmarszczki. Serum aplikujemy na skórze wokół oczu za pomocą aplikatora i delikatnie rozprowadzamy na skórze wokół oczu. Musimy pamiętać, że skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, dlatego serum nakładamy powoli i bez pośpiechu, żeby nie podrażnić skóry. Serum po nałożeniu na skórę szybko się wchłania i sprawia, że nasze spojrzenie staje się odświeżone i pełne energii. Serum C-Tetra aplikować najlepiej po porannym oczyszczeniu twarzy przed nałożeniem makijażu. 

Używam tego serum od października i zauważyłam znaczną poprawę skóry wokół oczu. Opakowanie zawiera 7 ml, które starczą na bardzo długo mimo codziennej aplikacji. Zalet stosowania Witaminy C w delikatne okolice oczu jest sporo, więc warto wypróbować na opuchnięcia i cienie pod oczami. Do tej pory nie znalazłam innego sposobu na zmęczone spojrzenie, a wiecie pewnie, że przy małym dziecku trudno i porządne odespanie.


Sklep 4skin i kilka perełek mesoestetic i dottore z pozytywną opinią


Serum pod oczy z witaminą C Medik8 c tetra - opinieSerum pod oczy z witaminą C Medik8 c tetra - opinie

1 komentarz

Zostaw komentarz