Olejki do pielęgnacji włosów

Olejki, których nakładam na włosy po myciu to *BC Oil Miracle.

Zawsze marzyłam o tym, aby moje włosy były na tyle zdrowe i gładkie by bez konieczności porannego układania móc wyjść w rozpuszczonych włosach z domu. W latach technikum dużo prostowałam włosy, przez co strasznie się poniszczyły. Końcówki były na tyle suche, że bez prostownicy nie byłam w stanie ich ogarnąć. Wpadła w takie koło: mam zniszczone włosy bo prostuję, a prostuję bo są tak zniszczone że bez prostownicy mam na głowie jedną wielką szopę.

Wtedy powiedziałam sobie STOP, ostawiłam prostownicę i wzięłam się ostro za pielęgnację. Dużo pomogły mi maseczki z jajka oraz wszelkiego rodzaju odżywki nakładane na kilka godzin na włosy. Teraz gdy już moje włosy w pełni odzyskały swoją kondycję pielęgnuję je olejkami oraz używam niezastąpionej szczotki tangle teezer, którą kupiłam w Ladymakeup. – jego gęsta konsystencja wygładza włosy i dodatkowo nabłyszcza ich powierzchnię, olejek wmasowuję w całą długość włosów pomijając ich nasadę, zawarty olejek arganowy wzmacnia i nadaje sprężystości. *L’Oréal Professionnel Mythic Oil – doskonale nawilżają włosy i utrzymują odpowiedni poziom hydratacji w włóknie włosa. Kosmetyk ten natychmiast się wchłania nie zlepiając włosów i nie pozostawiając tłustych śladów na ich powierzchni.

Włosy stają się pełne energii, błyszczące, jedwabisto miękkie i jednocześnie chronione przed działaniem szkodliwych wpływów zewnętrznych. *BIOSILK Silk Therapy LITE – odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska. Używam głównie na końcówki włosów.

Zostaw komentarz