Olejki do pielęgnacji włosów

Olejki do pielęgnacji włosów

Olejki, których nakładam na włosy po myciu to *BC Oil Miracle.

Zawsze marzyłam o tym, aby moje włosy były na tyle zdrowe i gładkie by bez konieczności porannego układania móc wyjść w rozpuszczonych włosach z domu. W latach technikum dużo prostowałam włosy, przez co strasznie się poniszczyły. Końcówki były na tyle suche, że bez prostownicy nie byłam w stanie ich ogarnąć. Wpadła w takie koło: mam zniszczone włosy bo prostuję, a prostuję bo są tak zniszczone że bez prostownicy mam na głowie jedną wielką szopę.

Wtedy powiedziałam sobie STOP, ostawiłam prostownicę i wzięłam się ostro za pielęgnację. Dużo pomogły mi maseczki z jajka oraz wszelkiego rodzaju odżywki nakładane na kilka godzin na włosy. Teraz gdy już moje włosy w pełni odzyskały swoją kondycję pielęgnuję je olejkami oraz używam niezastąpionej szczotki tangle teezer, którą kupiłam w Ladymakeup. – jego gęsta konsystencja wygładza włosy i dodatkowo nabłyszcza ich powierzchnię, olejek wmasowuję w całą długość włosów pomijając ich nasadę, zawarty olejek arganowy wzmacnia i nadaje sprężystości. *L’Oréal Professionnel Mythic Oil – doskonale nawilżają włosy i utrzymują odpowiedni poziom hydratacji w włóknie włosa. Kosmetyk ten natychmiast się wchłania nie zlepiając włosów i nie pozostawiając tłustych śladów na ich powierzchni.

Włosy stają się pełne energii, błyszczące, jedwabisto miękkie i jednocześnie chronione przed działaniem szkodliwych wpływów zewnętrznych. *BIOSILK Silk Therapy LITE – odżywka regenerująca zawiera czysty jedwab, witaminy i wyciągi z roślin. Rekonstruuje i silnie nawilża włosy i skórę głowy. Zapewnia włosom zniszczonym, suchym i matowym bardzo zdrowy wygląd, sprężystość i zmysłową miękkość. Włosy są podatne na układanie. Regularne stosowanie jedwabiu chroni włosy przed utratą wilgoci, wysoką temperaturą, promieniami UV, skutkami chemii fryzjerskiej oraz zanieczyszczeniami środowiska. Używam głównie na końcówki włosów.