Prezentownik dla niej i dla niego

Prezentownik dla niej i dla niego. Mikołajki już za nami, a więc jesteśmy już prawie na samym końcu przygotowań do świąt. Czujecie już ten klimat? Prezentami zajęliśmy się już pod koniec listopada, tak wiec w grudniu zostały nam już praktycznie drobnostki. A Wy macie już przygotowane prezenty dla swoich bliskich? Jeśli jeszcze nie to dobrze się składa, bo mam dla Was świetny prezentownik idealnie nie tylko pod choinkę w wersji dla niej i dla niego. Taki prezentownik będzie pasował zarówno dla chłopaka, dziewczyny, brata czy siostry, ale również dla mamy, taty i dziadków. To taka moja propozycja praktycznych gadżetów.

Pamiętajcie, że święta to dobry czas aby spełnić czyjeś marzenie, ofiarować coś od serca lub kompletnie zaskoczyć nieoczekiwanym. Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na prezenty dla Wszystkich bądź tylko wybranej osoby to ten wpis na pewno Was zainspiruję. Święta to magiczny. 

Prezentownik dla niej i dla niego

Genialny prezentownik dostępny jest na stronie mediaexpert i to właśnie ta strona zainspirowała mnie do wyszczególnienia prezentów, które sama chciałabym otrzymać. 

Sama uwielbiam dawać prezenty. Uwielbiam patrzeć, gdy osoba obdarowana cieszy się z niespodzianki. Nie lubię przypadkowych podarunków, odbębnionych czy zrobionych na ostatnią chwilę. To nie tylko wydane bezsensownie pieniądze, ale również element generujący miejsce w domu osoby, która z tego prezentu nie jest zachwycona. Dlatego mój prezentownik powinien pomóc Wam w dokonaniu wyboru. Mam nadzieję, że znajdziecie w nim coś dla swoich bliskich. 

Prezentownik dla niej i dla niego

1.  Blender kielichowy 2. Lokówka do włosów 3. Lokówka 4. Zegarek sportowy 5. Szczoteczka soniczna do zębów 6. Szczotka prostująca 7. Głośnik mobilny 8. Stepper 9. Kamera. 10. Suszarka do włosów 

Prezentownik dla niej i dla niego

1. Golarka z trymerem 2. Kontroler 3. Golarka 4. Fotel 5. Zegarek smartwatch 6. Słuchawki 7. Dron 8. Głośnik mobilny 9. Szczoteczka soniczna do zębów 10. Smartphone 


Przeczytaj także: Natural Mojo – przepis na szybką przekąskę i opinie

Zostaw komentarz