Stary Browar Poznań i Cotton Ball Lights

Cotton Ball Lights są już w naszym mieszkaniu, odkąd je urządziliśmy, są na toaletce i nadają pięknego charakteru aranżacji sypialni.

Lamp Cotton Ball Lights na rynku jest mnóstwo, jednak tylko te oryginalne możemy dowolnie aranżować, wybierać długość łańcucha i rodzaj zasilania oraz dowolną ilość kul. Daje to możliwość stworzenia przepięknych aranżacji, które sprawią, że wnętrze będzie przytulne, ciepłe i piękne. W naszej sypialni Cotton Ball Lights wiszą na toaletce, pierwotnie były w kolorze pudrowego różu, jednak po jakimś czasie zmieniłam różowe kule na czarne i aranżacja zyskała nowy wygląd przy minimalnych kosztach.

Za pomocą strony Cotton Ball Lights możemy stworzyć własny zestaw za pomocą strony internetowej bądź wybrać gotową girlandę, tak samo stacjonarnie. Mamy do dyspozycji stoisko, które znajduje się w Poznaniu w centrum handlowym Stary Browar. Na miejscu znajduje się masa kolorowych kul, które możemy dowolnie łączyć i tworzyć przy tym oryginalne kompozycje.

Do swojego mieszkania skomponowałam dwie girlandy, jedna w kolorze biało czarnym z elementami srebrnych kul – łącznie 20 kul i te lampki umieściłam w kaloryferze w salonie za łóżkiem. To kaloryfer, którego nie używamy, a dzięki Cotton Ball Lights wygląda pięknie i nie straszy już gości. Druga aranżacja jest w kolorze biało złotym i ma aż 35 kul, na razie czeka w pudełku, ale może znajdzie się w tym roku jako lampki na choince? Kto wie.

Piękne poduszki ze zdjęcia pochodzą z Velour Home Boutique i obecnie mam dla Was zniżkę -10% na zakup poduszek z oryginalnym haftem na hasło porcelain10.

15 komentarzy

Zostaw komentarz