Kerastese maska, szampon, odżywka i olejek. Kerastase Elixir Ultime moja opinia.

Słysząc zdrowe włosy, zapewne każda z Was ma na myśli lśniące, pełne blasku włosy. Jak wiadomo, zdrowe włosy są błyszczące i pełne połysku. Jak zatem uzyskać taki efekt na swoich włosach?

Moje włosy uchodzą raczej za włosy, które nie sprawiają mi problemu. Po przebudzeniu przeczesuję je szczotką i to w sumie koniec ich układania, jedyny problem, jaki im doskwierał to bak połysku. Włosy, mimo że były zdrowe, to wyglądały na smutne i poszarzałe. Szukając odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji włosów, trafiłam na sklep friser.pl, gdzie znalazłam kosmetyki do włosów Kerastese, a dokładnie serię Elixir Ultimate.


Odświeżanie koloru włosów w Galerii Da Vinci Poznań: zobacz wpis


Kosmetyki z serii Kerastase Elixir Ultime są dedykowane włosom matowym, pozbawionym blasku i smutnym. Specjalna kompozycja naturalnych olejków zadba o kosmyki i wydobędzie ich naturalne piękno. Czytając te słowa, stwierdziłam, że te kosmetyki są właśnie dla mnie.Kerastese maska, szampon, odżywka i olejek. Kerastase Elixir Ultime moja opinia. wizażSkuszona genialną promocją zamówiłam maskę, olejek, odżywkę i szampon Kerastase Elixir Ultime. Kosmetyki wyróżnia nie tylko działanie, ale również eleganckie opakowanie, które na sam widok sprawia wrażenie luksusowej pielęgnacji. Jak zatem wygląda mój rytuał pielęgnacji i oczyszczania włosów? Na początku oczywiście zaczynam od mycia włosów z użyciem Kérastase Elixir Ultime kąpieli oczyszczającej włosy.


Ślub cz.5 – fryzury ślubne: zobacz wpis


Szampon nie tylko oczyszcza włosy, ale również za sprawą witamin C i D, Omega 9 oraz naturalnego kwasu tłuszczowego odżywia włosy i dostarcza im cennych składników już na etapie mycia włosów. Kolejnym elementem pielęgnacji włosów jest nałożenie upiększającej odżywki do włosów Kérastase Elixir Ultime. Upiększająca odżywka Kérastase Elixir Ultime wzbogacona została unikalnym kompleksem czterech cennych olejków: kameliowym, kukurydzianym, amla i arganowym. Dzięki temu zapewnia intensywne odżywienie, natychmiast zmiękcza i wzmacnia włosy. U mnie ogromną uwagę zwróciłam na efekt wygładzenia włosów i tego, że po użyciu tej odżywki włosy wyglądają niezwykle lekko. Raz w tygodniu zamiast odżywki nakładam na włosy upiększającą maskę do włosów Kérastase Elixir Ultime. Jest to ekskluzywna pielęgnacja z mocno skoncentrowanymi składnikami, aby włosy stały się niewiarygodnie odżywione, miękkie, pełne blasku i lekkości. Wystarczy już 1 aplikacja w tygodniu, aby zauważyć efekty tej maski. Maska w składzie zawiera pięć szlachetnych olejków: marula, kameliowym, kukurydzianym, amla i arganowym, które czuć już podczas aplikacji na włosy. Efekt wygładzenia gwarantowany.


Jak zwiększyć objętość włosów: zobacz wpis


Na koniec używam Kérastase Elixir Ultime uniwersalnego olejku do włosów, który nakładam na włosy, a dokładnie od końca uszu po same końce. Zaletą tego olejku jest fakt, że możemy używać go na 4 sposoby: przed kąpielą, aby usunąć zanieczyszczenia, przed modelowaniem, aby odżywić strukturę włosa, po modelowaniu jako wykończenie fryzury, w celu poprawienia fryzury oraz jako odżywka bez spłukiwania i właśnie w taki sposób używam tego olejku. Olejek pięknie pachnie, co sprawia, że zapach na włosach utrzymuje się bardzo długo, dodatkowo jest bardzo wydajny. Na jedno użycie używam maksymalnie 2 pompki tego produktu. Olejek błyskawicznie wygładza włosy, nadając im trwały i intensywny połysk.

Jak widać, cała seria Kerastese Elixir Ultimate oparta jest na drogocennych olejkach, których zadaniem jest odżywienie naszych włosów i wydobycie ich zdrowego blasku. W stu procentach mogę potwierdzić, że seria działa i na moich włosach spisuje się genialnie. Moje włosy nie były nigdy tak lekkie i gładkie, a dodatkowo pełne blasku. Koniec już z moimi szarymi u smutnymi włosami.Kerastese maska, szampon, odżywka i olejek. Kerastase Elixir Ultime moja opinia. wizaż Kerastese maska, szampon, odżywka i olejek. Kerastase Elixir Ultime moja opinia. wizaż Kerastese maska, szampon, odżywka i olejek. Kerastase Elixir Ultime moja opinia. wizaż Kerastese maska, szampon, odżywka i olejek. Kerastase Elixir Ultime moja opinia. wizaż

2 komentarze

  • 2 lata ago

    Muszę przeczytać jeszcze więcej na temat tych kosmetyków. Przydałoby mi się coś, co przywróci blask moim włosom.

  • 2 lata ago

    cała linia prezentuje się całkiem obiecująco 🙂

Zostaw komentarz