Jak pobudzić i przyśpieszyć wzrost włosów? Masaż skóry głowy!

Dokładnie rok temu ścięłam moje długie włosy do ramion. Rok ponosiłam krótkie i już mi się odwidziało, dlatego szukałam sposobu na przyśpieszenie wzrostu włosów. W internecie można znaleźć masę tabletek, które wspomagają szybki wzrost włosów, mnie jednak zaciekawił masaż skóry głowy i jego genialne efekty.

Swój zestaw z Hair2go Evelen Australia do masażu skóry głowy zawierający szczotkę do masażu wraz z szamponem i odżywką, które pobudzają wzrost nowych włosów, zamówiłam w Hair2go. Praktycznie od razu zabrałam się za masaż skóry głowy, który jest banalnie prosty. Dzięki masażowi skóry głowy pobudzamy krążenie, oczyszczamy i w efekcie pobudzamy skórę do zrostu nowych włosów. Zestaw zawiera również szampon REPAIR MY HAIR NOURISHING SHAMPOO, który odbudowuje i wzmacnia suche i zniszczone włosy, zapewniając ochronę przed zniszczeniami powstałymi w wyniku stylizacji, wysokiej temperatury oraz przeróżnych zabiegów. Natomiast odżywka do włosów REPAIR MY HAIR NOURISHING CONDITIONER to odżywka regenerująca, stosowana w celu odbudowy i odżywienia włosów oraz ochrony przed stylizacją na gorąco. Najważniejsze, że nie obciąża włosów. W składzie zawiera potężną dawkę naturalnych składników odżywczych. Tego zestawu używam już od 2 miesięcy i już widzę spektakularne efekty. Włosy stały się gęste, odżywione i lśniące. Jest ich zdecydowanie więcej i pojawiło się mnóstwo babyhair w okolicy czoła.

Jeżeli zastanawiacie się, jak przyśpieszyć wzrost włosów to ten zestaw ze szczotką do masażu jest dla Was. Masowanie skóry głowy to szybki i domowy sposób na porost nowych włosów nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn.Jak pobudzić i przyspieszyć wzrost włosów? Masaż skóry głowy! Jak pobudzić i przyspieszyć wzrost włosów? Masaż skóry głowy!

1 komentarz

  • 3 lata ago

    Świetny wpis! Stosowałaś coś jeszcze godnego polecenia dla pięknych włosów?

Zostaw komentarz