Wózek wielofunkcyjny Retrus wraz ze spacerówką

Miesiąc temu Oliwka zmieniła wózek z gondoli na spacerowy i teraz bacznie obserwuje świat z innej, lepszej perspektywy. Do tej pory jeździła w gondoli i przyszedł najwyższy czas na wózek spacerowy. 

Wózek spacerowy będzie służył nam zapewne przez całą zimę, dlatego wózek polskiej marki Retrus, na którą się zdecydowaliśmy ma dodatkowo w wyposażeniu materiał chroniący nóżki przed zimnem, co w przypadku przejścia z gondoli na spacerówkę jest bardzo ważne. Na ten moment poruszamy się bez osłonki na nóżki, budka wózka jest na tyle duża, że chroni nas przed obecnym wczesnojesiennym wiaterkiem. Nie wiem, jak to bywa z innymi dziećmi, ale Oliwki długo nie musiałam namawiać na jazdę w pozycji półsiedzącej. Gdy tylko malutka zauważyła otaczający ją świat, z zadowoleniem wskakiwała do wózka. Nim zmieniliśmy gondolę na spacerówkę, często spacery kończyły się wracaniem z dzieckiem na rękach, ponieważ w pozycji leżącej ciężko było Oliwce podziwiać świat.


Przeczytaj także:  Wózek dziecięcy 3w1 dla naszego maluszka z polskiej marki Retrus

Wózek wielofunkcyjny Retrus opinia wraz ze spacerówkąCzęsto jako miejsce spacerów wybieramy trudne terenowe, nawierzchnię, dlatego na wyróżnienia zasługuje zawieszenie wózka turismo z regulacją twardości i dodatkowa amortyzacja. Jazda takim wózkiem to czysta przyjemność prowadzi się naprawdę lekko i wygodnie, a my możemy śmiało podziwiać piękną okolicę i spokojne, polne dróżki. Gdy na spacerek wybieramy się z nastawieniem drzemki, wtedy wózek ustawiam w moją stronę, aby sprzyjające widoki nie rozpraszały Oliwki. Jednak, gdy idziemy typowo zaczerpnąć świeżego powietrza, wówczas Oliwka siedzi przodem do jazdy i całą drogę pięknie gaworzy z zachwytu.

Jeżeli jesteście na etapie poszukiwania wózka dziecięcego, to zachęcam do sprawdzenia oferty marki Retrus, mamy do wyboru ogromną ilość modeli wózków: od klasycznych po takie z wiklinowym dołem i uroczym motywem owoców.


Przeczytaj także:  Aktywny czas spędzany z maluszkiem. Planujemy wakacje

Wózek wielofunkcyjny Retrus opinia wraz ze spacerówką Wózek wielofunkcyjny Retrus opinia wraz ze spacerówką Wózek wielofunkcyjny Retrus opinia wraz ze spacerówką Wózek wielofunkcyjny Retrus opinia wraz ze spacerówką

Zostaw komentarz