Douglas podkład mineralny Nude by Nature, który pokochała moja skóra

Moja skóra już od dawna pokochała się z podkładami mineralnymi. Jest ich już coraz więcej na polskim rynku, jednak większość dostępnych jest głównie online. Jakoś sama nie potrafię odpowiednio dobrać dla siebie podkładu, korzystając ze wzorników internetowych, dlatego poszukałam cudowny podkład mineralny, który kupuję w perfumerii Douglas.

Nude by Nature Radiant Loose Powder Foundation to sypki puder mineralny, który zawiera delikatne drobinki rozświetlające, co sprawia, że skóra wygląda soczyście i promiennie. Jeżeli chodzi o jego krycie, to możemy zwiększać stopień krycia, od transparentnego po średni nakładając dodatkową warstwę podkładu. Podkład mineralny z Douglas zapewnia ochronę w postaci filtru SPF 15, na co zwracam ogromną uwagę, mając cerę skłonną do przebarwień. Mamy do wyboru 20 kolorów w różnych tonacjach: chłodnej, ciepłej i neutralnej. Przesympatyczne Panie z perfumerii Douglas pomogą nam dobrać kolor idealny do naszej cery. Jako posiadaczka cery neutralnej zdecydowałam się na kolor N2 classic beige, który idealnie stapia się z kolorem mojej cery. Do aplikacji używam pędzla kabuki i nakładam podkład stemplując skórę. Opakowanie podkładu ma wbudowaną siateczkę, która ułatwia aplikację. Jako mama wprawiłam się już tak, że potrafię aplikować go jedną ręką, w której trzymam jednocześnie podkład i pędzel. W miejscu, gdzie potrzebuję mocniejszego krycia, dokładam dodatkową warstwę i podkład gwarantuje mi efekt ujednoliconej nieskazitelnie gładkiej cery.

Nude by Nature Radiant Loose Powder Foundation nie tworzy smug i rozprowadza się naprawdę świetnie.Douglas podkład mineralny Nude by Nature, który pokochała moja skóra Douglas podkład mineralny Nude by Nature, który pokochała moja skóra Douglas podkład mineralny Nude by Nature, który pokochała moja skóra Najważniejszą zaletą jest fakt, że podkład nie zapycha i utrzymuje się cały dzień. To zdecydowanie mój must have, jeżeli chodzi o podkłady sypkie mineralne.

Zostaw komentarz